Školský rok 2020/2021

• skolsky rok ocenenia: 2020/2021

Celoslovenskej súťaže Dni Miloša Ruppeldta v hre na dychových nástrojoch sa zúčastnili žiaci pána učiteľa Romana Hudeca, DiS.art.

• Lucia Vinarčíková získala Cenu najmladšej účastníčke v hre na trúbku a Čestné uznanie
  • Timotej Števove získal 2. miesto v I.A kategórii
  • Andrej Varga získal 1. miesto v I.A kategórii
  • Filip Szaksz získal 3. miesto v II.A kategórii
    Pani učiteľka Mgr. Daniela Škottová získala diplom za klavírny sprievod.

Medzinárodnej súťaže Les Clés dʾOr sa zúčastnili žiaci pána učiteľa Romana Hudeca, DiS.art.,

• Lucia Vinarčíková získala bronzovú medailu v kategórii začiatočník
  • Andrej Varga získal striebornú medailu v druhej kategórii.

Speváckych súťaží „Spievam po francúzsky“ a " Euro Pop Contest - Perla Berlína 2021" sa zúčastnila žiačka pána učiteľa Tomáša Slobodu, DiS.art.

• Simona Balážová - 3. miesto v celoslovenskom kole súťaže „Spievam po francúzsky“ a postup do finále v Krakove.
  • Simona Balážová - 2. miesto v celoslovenskom kole súťaže „Euro Pop Contest – Perla Berlína 2021“ a postup do finále v Berlíne.

Celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky 67. Hviezdoslavov Kubín sa zúčastnila žiačka pani učiteľky Mgr. art. Zuzany Spodniakovej, PhD.

• Jana Habalová miesto v okresnom kole súťaže (4. 6. 2021, online) v II. kategórii prednesu prózy